Srpski fudbaler Srđan Babić pokazao je da Marko Milovanović nije jedini Srbin iz Almerije koji može da postiže golove.

Babić je nedugo nakon nastupa za reprezentaciju Srbije kod Dragana Stojkovića Piksija, dao gol Rajo Valjekanu.

Almerija, novi član Primere, već do poluvremena je vodila sa 3:0, a Babić je zatresao mrežu rivala u 17. minutu.

Asistirao mu je Adrijan Embarba, koji je idealno izveo korner sa golmanove desne strane, dok je Babić bliže prvoj stativi veoma dobro našao sebi poziciju za udarac glavom.

Almerija je u tom momentu povela 2:0, a lopta je na putu do gola zakačila Senegalca Patea Sisa, koji se našao pored srpskog štopera.

Druga dva gola su za Rajo Valjekano dali Lukas Robertone u osmom minutu i El Bilal Ture u 39. minutu.

Rajo je smanjio zaostatak u 81. minutu kada je pogodio Alehandro Katena. Do kraja meča je Embarba, dvostruki asistent, dobio i crveni karton.

BONUS VIDEO: Da li je ovo gol godine? Kakva majstorija slovenačkog fudbalera