Srpski internacionalac u dresu Bohuma, Miloša Pantović, postigao je gol sa svoje polovine u pobedi Bohuma nad Hofenhajmom od 2:0.

Pantović je u sedmom mintuu sudijske nadoknade iskoristio to što je gol Hofenhajma bio prazan i poslao veoma preciznu loptu ka mreži koja je završila u golu za veliku radost igrača ovog tima.

Pored Pantovića, gol je postigao i Soma Novotni u 66. minutu igre. Bohum je 12. sa 13 bodova, a Hofenhajm 10. sa bodom više. Bohum će, u sledećem kolu, gostovati Bajer Leverkuzenu, dok će Hofenhajm dočekati Lajpcig.

Bajern je sa 2:1 savladao Frajburg i naneo mu prvi poraz u sezoni.

Golove za Bajern postigli su Leon Gorecka u 30. i Robert Levandovski u 75. minutu.

Strelac za Frajburg bio je Janik Haberer u drgom minutu sudijske nadoknade vremena. Bajern je prvi sa 28 bodova, četiri više i utakmicom više od drugoplasirane Borusije Dortmund, dok je Frajburg treći sa 22 boda. U narednom kolu, Bajern će gostovati Augsburgu, a Frajburg će dočekati Ajntraht.

Arminja Bilefeld je u gostima pobedila Študgart sa 1:0, golom Masaje Okugave u 19. minutu. Arminija je upisala prvu pobedu u prvenstvu i sa osam bodova zauzima 17. mesto, dok je Študgart 14. sa 10 bodova. U 12. kolu, Študgart će gostovati Borusiji Dortmund.

U istom terminu, Volfsburg je na svom terenu pobedio Augsburg sa 1:0. Strelac za Volfsburg bio je Lukas Nmeča u 14. minutu. Volfsburg je četvrti sa 19 bodova, a Augsburg 16. sa devet bodova. U sledećem kolu, Volfsburg će gostovati Arminiji.

U poslednjem meču večeri Borusija iz Dortmunda poraežna je od Lajpciga sa 2:1.