Fudbaleri Mančester junajteda poraženi su na svom terenu od Fulama rezultatom 2:1 u 26. kolu Premijer lige.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu iako je bilo mnogo prilika. Konkretniji je bio Fulam koji je propustio četiri velike šanse u ovom delu utakmice, a i Junajted je imao nekoliko prilika da povede.

Konačno je viđen gol u 65. minutu kada je mrežu zatresao Kalvin Bisi i doneo Fulamu vođstvo. Hari Megvajer je doneo izjednačenje u 89. minutu, a gol za pobedu Fulama postigao je Aleks Ivobi u sedmom minutu sudijske nadoknade na asistenciju Adame Traorea.

Mančester junajted se nalazi na šestom mestu na tabeli Premijer lige sa 44 boda, dok Fulam zauzima 12. poziciju sa osvojenih 32 boda.

U isto vreme, Aston Vila je na svom terenu pobedila Notingem Forest sa 4:2, Kristal Palas je takođe pred svojim navijačima bio uspešniji od Barnlija 3:0, dok je Brajton kao domaćin remizirao protiv Evertona 1:1 golom u 95. minutu.