Fudbaleri Mančester sitija savladali su Aston Vilu nakon preokreta sa 2:1 u meču 32. kola Premijer lige.

Ekipa iz Birmingema povela je pre isteka prvog minuta golom Džona Mekgina, a Siti je do izjednačenja stigao nakon 22 minuta igre preko Fila Fodena.

Iako su loše otvorili meč, već pre kraja prvog poluvremena imali su stvar pod kontrolom, pošto je Rodrigo Rodri pet minuta pre odlaska na odmor postigao pogodak za preokret.

Obe ekipe su inače meč završile sa po igračem manje, pošto je Džon Stons morao da napusti igru minut pre kraja prvog poluvremena, da bi Marti Keš dobio crveni karton u Aston Vili tri minuta pre isteka jednog sata.

Siti je tako došao do 77. boda, ima 11 više od Mančester junajteda, dok Aston Vila zauzima 11. mesto sa 44 boda.

U narednom kolu, Siti će gostovati Kristal Palasu, dok će Aston Vila gostovati Evertonu.