Fudbaleri Lacija odigrali su nerešeno sa Udinezeom (4:4) u meču prepunom uzbuđenja, a pogodak za 3:3 postigao je Sergej Milinković-Savić.

Izuzetno lud meč viđen je na rimskom Olimpiku, a Lacio je bez pobede ostao u devetom minutu sudijske nadoknade, kada je Tolgaj Arslan doneo bod svojoj ekipi.

Prethodno, Udineze je preko Beta u 17. i 32. minutu došao do 2:0, Ćiro Imobile je u 34. prepolovio prednost rivala, ali je Nahuel Molina minut pre isteka prvog dela igre ponovo doneo Udinezeu dva gola prednosti.

No, u drugom delu viđena je sasvim drugačija slika. Prvo je Pedro u 51. minutu smanjio na 3:2, a potom je pet minuta kasnije popularni SMS nakon prelepog driblinga uputio neodbranjiv udarac u suprotan ugao gola gostiju.

Kada je Francesko Aćerbi u 79. minutu doneo preokret Laciju činilo se da je pitanje pobednika rešeno, ali tako nije mislio Arslan, pa je u dubokoj nadoknadi poravnao.

Takođe, viđena su i tri crvena kartona – jedan je dobio Patrik iz Lacija, dok su dva otišla igračima gostiju, pošto su iskljueni Molina i Volas.