Fudbaleri Bolonje pobedili su Sampdoriju sa 3:1, a trijumf je režirao Musa Beoru golom i asistencijom.

Sinišu Mihajlovića su prethodnih dana italijanski mediji selili u Sampdoriju, koju će sigurno napustiti Klaudio Ranijeri na leto.

U međusobnom duelu, Bolonja je bila bolja sa 3:1, Siniša Mihajlović je došao do velikog trenerskog trijumfa protiv čuvenog i iskusnog stručnjaka, uz po gol i asistenciju Beroua i Svanberga.

Prvo je Berou dao gol u 27. minutu za vođstvo, a zatim je asistirao Svanbergu za 2:1.

U međuvremenu je Kvaljarela izjednači, a sve dileme razrešila je asistencija Svanberga za Sorijana, u 70. minutu.

Bolonja je ovim rezultatom prišla na bod zaostatka u odnosu na Sampdoriju, koja je 11. tim Serije A.