Trijumfi španskih giganata.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras u gostima Espanjol sa 3:1, u meču trećeg kola španske Primere.

Espanjol je nakon prvog poluvremena imao aktivan rezultat, nakon što je Vinisijus Žunior Real doveo u vođstvo u 12. minutu, ali je Hoselu u 43. minutu izjednačio.

Real nije uspevao da, uprkos inicijativi, stigne do drugog gola sve do 88. minuta, kada je Benzema uspeo da donese svom timu 2:1, da bi svojim drugim pogotkom potvrdio pobedu u sudijskoj nadoknadi meča.

Real je sa maksimalnim učinkom na prvom mestu na tabeli, dok je Espanjol sa jednim remijem i dva poraza na 16. poziciji.

U narednom kolu, Real će dočekati Betis, dok će Espanjol gostovaati Atletik Bilbau.

Prethodno, Barselona je sa 4:0 bila bolja od Valjadolida, a golove su postigli Robert Levandvoski u 24. i 64. minutu, Pedri u 43. i Serđi Roberto u drugom minutu nadoknade.