Fudbaleri Voždovca slave gol protiv Novog Pazara; Foto: Peđa Milosavljević/Starsport

Fudbaleri Voždovca pobedili su u Beogradu ekipu Novog Pazara sa 3:2 u utakmici petog kola Super lige Srbije, dok su Čukarički i Radnički iz Niša remizirali bez golova.

Voždovac je poveo golom Stefana Hajdina u 45. minutu, a prednost domaćina udvostručio je Nikola Vujnović u 51. minutu iz penala.

Pazar je smanjio preko Nemanje Mladenovića u 68. minutu, a Vujnović je svojim drugim golom u 81. minutu ponovo obezbedio Beograđanima dva gola prednosti.

Konačan rezultat postavio je Almir Aganspahić u 90. minutu iz jedanaesterca.

Voždovac je trenutno deveti na tabeli sa šest bodova, dok je Novi Pazar na 14. mestu i ima samo bod.

Novi Pazar u šestom kolu gostuje novosadskoj Vojvodini, a Voždovac igra protiv Metalca u Gornjem Milanovcu.

U meču odigranom u ranijem terminu, Čukarički i Radnički iz Niša su odigrali nerešeno, bez golova.

Čukarčki je šesti sa sedam bodova, dok je Radnički osvojio jedan manje i zauzima sedmu poziciju.