Bruka u Ligi šampiona za pamćenje - utakmica između PSŽ i Bašakšehira prekinuta je u 24. minutu zbog uvreda na rasnoj osnovi od strane sudije.

Prosto neverovatno šta se dogodilo usred Pariza, u meču 6. kola Lige šampiona, pri rezultatu 0:0.

Sramota na elitnoj sceni i prekid zbog rasizma i to od strane sudija iz Rumunije.

Glavni arbitar krenuo je u 15. minutu da isključi Veboa, pomoćnog trenera u stručnom štabu Bašakšehira, pa je pitao četvrtog arbitra ko se bunio, a on mu je rekao – „negru“, što na rumunskom znači – crnac.

I to je bio opravdan okidač za burnu reakciju svih sa klupe gostujućeg tima, bruku u Ligi šampiona kakva se ne pamti.

Igrači oba tima povukli su se u svlačionice, a za to vreme oglasio se Bašakšehir na Tviteru jasnom porukom – protiv rasizma.

Još nije poznato da li će se i kada nastaviti utakmica u Parizu…