Nemanja Radonjić/Foto: EPA-EFE/Roberto Bregani

Sjajna partija reprezentativca Srbije.

Fudbaleri Torina pobedili su na gostujućem terenu Udineze sa 2:1, u utakmici 11. kola Serije A.

Torino je poveo u 14. minutu golom koji je postigao Ola AIna, a domaći su izjednačili pogotkom Đerara Deulofeua u 26. minutu.

Neizvesno je bilo sve do polovine drugog dela, kada je pobedu Torinu doneo Pjetro Pelegri golom u 69. minutu.

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić je asistirao Pelegriju za drugi gol Torina, samo osam minuta nakon što je ušao u igru.

Torino sada ima četiri pobede i 14 bodova na devetom mestu na tabeli, dok je Udineze u poslednje tri utakmice bez pobede, a posle drugog poraza u prvenstvu zauzima šesto mesto na tabeli sa 21 bodom.

Fudbaleri Bolonje prekinuli su niz od četiri meča bez poraza, pošto su na svom terenu pobedili Leče sa 2:0.

Domaći su poveli u 13. minutu golom Marka Arnautovića iz jedanaesterca, a pobedu je obezbedio Luis Ferguson pogotkom u 35. minutu.

Bolonja je ostvarila drugu pobedu u prvenstvu i ima 10 bodova na 13. mestu na tabeli.

Leče je bez pobede u poslednje četiri utakmice i zauzima 17. mesto sa osam bodova.