Fudbaleri Radnika i Novog Pazara remizirali su 1:1 u utakmici 15. kola Superlige Srbije.

Meč se igrao u Novom Pazaru, a Radnik je u ovaj meč ušao sa velikim elanom nakon pobede nad Crvenom zvezdom u prethodnoj utakmici rezultatom 2:1.

Napadać Miloš Spasić je već u trećem minutu doveo goste u prednost, ali je u 30. minutu rezultat poravnao Bojan Čečarić.

U drugom poluvremenu viđena je ravnopravna borba, Pazar je imao veći posed, dok je Radnik bio nešto konkretniji.

Ipak, nijedna ekipa nije uspela da postigne pobedonosni pogodak, pa je tako Novi Pazar ostao na poslednjem mestu sa svega devet bodova iz 14 utamkica, dok je Radnik na 12. poziciji sa pet bodova više.

U drugom meču dana ekipa Vojvodine savladala je Proleter na gostovanju 1:0.

Gol odluke postigao je vezni igrač Vojvodine Miljan Vukadinović već u desetom minutu.

Proleter je stvorio nekoliko šansi, ali do gola nisu uspeli da stignu, pa je tako Vojvodina odnela sva tri boda kući.

Vojvodina je trenutno četvrta sa 23 boda, dok je Proleter na desetom mestu sa 17 bodova iz 15 utakmica.

BONUS VIDEO: Mitar kompletirao het-trik protiv Vest Bromvič Albiona