Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su Voždovac u Beogradu rezultatom 2:1 u poslednjoj utakmici 30. kola Superlige.

Strelci za Kragujevčane bili su Vasilije Đurić u 11. i Milutin Vidosavljević u 71. minutu, dok je pogodak za domaćina postigao Vukašin Đurđević u 18. minutu.

Iako se činilo da će ostati bez celog plena u 92. minutu, fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su Voždovac u gostima rezultatom 2:1 (1:1) i kao petoplasirani na tabeli dočekaće pelj-of Superlige.

Vodio je Radnički 1:0 i 2:1, da bi Danilo Teodorović u 92. minutu doneo veliku radost domaćem timu. Međutim, nekoliko trenutaka kasnije gol je poništen zbog ofsajda.

Radnički će u plej-of sa petog mesta i 50 bodova, koliko ima i Vojvodina, dok je Voždovac završio kao 14. sa 30 bodova i igraće plej-aut.

Kragujevčani će u prvom kolu plej-ofa dočekati Čukarički koji se nalazi trenutno u sjajnoj formi (pobedili i Partizan u nedelju), a zatim gostuju Napretku, čekaju Lučane, idu TSC-u i Zvezdi na noge, čekaju Vošu pa u poslednjem kolu gostuju u Humskoj.