Fudbaleri Rada i Metalca odigrali su meč bez pobednika na Banjici u 15. kolu Superlige Srbije - 1:1 (0:1).

Odigrana je odložena utakmica 15. kola, gde su „građevinari“ kao domaćini u okršaju sa Metelcem stigli do prvog remija u sezoni u 16. dosadašnjih kola.

S druge strane, tim iz Gornjeg Milanovca produžio je niz bez poraza na osam utakmica u domaćem prvenstvu.

Metalac je došao do prednosti u 39. minutu preko Jokića, da bi konačan rezultat na Banjici postavio Đurić iz penala u 60. minutu, koji je prethodno skrivio Prestiž Mbongu nakon što je igrao rukom u šesnaestercu domaćina.

Do kraja utakmice viđena su dva isključenja. Prvo je u 89. minutu iskjučen fudbaler Metalca Antonijević, da bi kasnije zbog protesta isključenje zaradio i trener Metalca Žarko Lazetić.