FK Kolubara, FK Radnički

Derbi Prve lige Srbije između Radničkog iz Kragujevca i Kolubare 1:3 (1:0) obeležilo je prisustvo publike na tribinama, preokret i sporne sudijske odluke.

Kolubara i 53. minutu stiže do penala posle sporne situacije u kojoj su igrači Radničkog besno reagovali smatrajući da nije bilo elemenata za penal, a glavni sudija pokazuje drugi žuti karton Aleksijeviću.

Lazarevčani nisu uspeli da postignu pogodak jer je 17-godišnji Lukić odbranio penal.

Onda je usledio blickrig Kolubare: Denić u 70. minutu poravnava na 1:1, a onda Simić donosi pred od 2:1 posle prodora kroz odbranu Radničkog koja kao da nije dala sve od sebe da ga zaustavi.

Do kraja susreta je i Tejić pogodio, a povremeno su kadrovi otkrivali da se na tribinama nalazi publika.

Ne samo da je sedela na tribinama, već su pojedini napravili probleme pa su bili izbačeni sa stadiona.

Na snimku se mogu videti i detalji kada manja grupa vređa glavnog sudiju, a potom reaguje i obezbeđenje tražeći da oni napuste stadion u Lazarevcu.

Kolubara se ovim preokretom „2 u 1“ vratila na drugom mesto u Prvoj ligi Srbije i tri kola pre kraja su ova dva tima favoriti da izbore mesto u Superligi.