Fudbaleri Crvene zvezde trebalo je da imaju protiv Altaha poslednju proveru na pripremama u Turskoj, ali je utakmica zbog nevremena prekinuta u 23. minutu.

Trener crveno-belih Dejan Stanković odlučio je da šansu dobiju i mladi igrači koji su skrenuli pažnju dobrim radom u Antaliji, pa su se u startnih 11 napšli štoper Đurić i vezista Stanković.

Zvezdinu poslednju proveru počeli su: Gordić, Pičini, Đurić, Eraković, Gajić, Krstičić, Stanković, Stanić, Falko, Živković, Pavkov.

Na klupi su bili: Popović, Marinković, Gobeljić, Pankov, Srnić, Bakajoko, Ibrahim, Lučić, Dioni.

Međutim, duel sa Altahom je igran svega 23 minuta. Sve vreme je padala jaka kiša, koja je baš otežavala uslove za igru, pa nije moglo mnogo toga da se vidi.

Sudija je odlučio da sredinom prvog poluvremena i prekine utakmicu zbog pljuska, jer je bilo neizdrživo da se ostane na terenu.

Grad je toliko jako padao, pa su se svi akteri povukli u svlačionice… Usled nemogućih uslova za igru odlučeno je da utakmica ni ne bude nastavljena kako se neko ne bi povredio.

Zvezda je do sada u Antaliji remizirala sa Mariborom (1:1), pobedila LASK (2:1) i izgubila od Šahtjora (2:3).

To je i ukupan učinak srpskog prvaka na ovim zimskim pripremama, jer sledi povratak u Beograd.

BONUS VIDEO Mirotić navijačima Zvezde: Ja protiv vas lagano, uvek vam dam šansu