Fudbaleri Brentforda pobedili su na svom terenu posle preokreta Votford sa 2:1, u utakmici 16. kola Premijer lige.

Votford je poveo u 24. minutu golom Emanuela Denisa, a domaći su izjednačili pogotkom Pontusa Jansona u 84. minutu.

Pobedu Brentfordu doneo je Brajan Mbeumo golom iz jedanaesterca u petom minutu nadoknade.

Brentford je posle dve utakmice bez pobede ostvario peti trijumf u ligi i zauzima deveto mesto na tabeli sa 20 bodova.

Votford je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, ukupno 11. u prvenstvu i ima 13 bodova na 17. mestu na tabeli.

Utakmicu možete pratiti na kanalu Sport Klub uz SBB ili ukoliko niste korisnik SBB interneta putem EON aplikacije uz EON pakete koji su dostupni preko bilo kog interneta u Srbiji za 799 dinara mesečno, bez ugovorne obaveze .