Fudbaleri Barnlija slavili su kao gosti protiv Kristal Palasa sa 1:0, u susretu 32. kola Premijer lige Engleske.

Bio je to 13. trijumf Kristal Palasa ove sezone, a 12. poraz Kristal Palasa u čijim redovima je svih 90 minuta na terenu bio reprezentativac Srbije Luka Milivojević.

Junak večeri u Londonu bio je kapiten gostiju Ben Mi, koji je odigrao jubilarni, 300. meč u dresu Barnlija, a preuzeo je i golgetersku ulogu u odsustvu napadača Džeja Rodrigeza.

Bio je to njegov prvi gol još od 30. januara 2017. godine i poraza od Mančester sitija (2:1), a ovim trijumfom, Barnli je uspeo da pobedi tek drugi put u poslednjih 14 mečeva na „Selhurst parku“.

Momenat odluke dogodio se u 62. minutu. Ešli Vestvud je izveo prekid, sjajno je centrirao pred gol, a Mi je zahvatio loptu glavom i poslao je u levi donji ugao gola domaćina.

Kristal Palas je odigrao prilično bledo, pa ne čudi što su zabeležili i drugi poraz u poslednjih sedam dana i to bez postignutog gola.