Fudbaleri Juventusa pobedili su Sampdoriju 3:0, u poslednjoj utakmici 1. kola Serije A, i uspešno počeli odbranu tutule šampiona Italije.

Ujedno je i Andrea Pirlo, trener „stare dame“, debitovao pobedom, a u tome su mu pomogli strelci Dejan Kuluševski u 13, Leonardo Bonuči u 78. i Kristijano Ronaldo u 89. minutu.

Utakmicu je posmatralo 1.000 gledalaca nakon što su kapije stadiona u Italiji ponovo otvorene posle sedam mececi zbog pandemije koronavirusa.

Napoli je pobedio Parmu u gostima, golovima Mertensa u 63. i Insinjea u 77. minutu.

Đenoa nije štedela ekipu Krotonea, pobedila je sa 4:1, a strelci su bili Destro u 6. minutu, Pandev u 9, Zapakosta u 34. i Pjaca u 75, dok je Rivijere u 28. minutu postigao jedini gol za goste.