komicna reakcija golman vojvodina vuklis

Fudbaleri Vojvodine umalo su primili gol u ranoj fazi meča sa Partizanom zbog katastrofalno loše odbrane golmana Gorana Vukliša.

Vojvodina i Partizan sastali su se u polufinalu Kupa Srbije na stadionu Karađorđe u Novom Sadu, a Bibras Natho je već u petom minutu probao da iznenadi Vukliša.

Šutirao je nisko i sa velike udaljenosti, lopta nije bila niti posebno brza, niti naročito precizna, ali je skliznula kroz ruke i prošla je Vuklišu kroz noge.

Ovo je umalo koštalo Vojvodinu primljenog gola, jer je lopta otišla tik pored desne stative Vuklišovog gola u korner.

Iz tog kornera Partizan nije uradio ništa značajnije, ali jeste u 11. minutu kada je Svetozar Marković dobio loptu od Miloša Jojića posle prekida i glavom savladao golmana Vojvodine.

U toj situaciji Vukliš zaista nije mogao da uradi mnogo toga, a Partizan je na poluvreme otišao sa prednošću od 1:0.