Fudbaleri Partizana pobedili su Čukarički sa 2:1 u 15. kolu Superlige Srbije i tako su došli do rekordne 13. vezane pobede.

Prednost crno-belima je doneo Mateuš Saldanja u 21. minutu, da bi Igor Miladinović izjednačio u 84, a Mihajlo Ilić u 96. minutu doneo pobedu crno-belima.

Ekipa Igora Duljaja sada je još više učvrstila mesto na prvoj poziciji i ima šest bodova više od Crvene zvezde (40), dok je mladi Ilić postigao prvenac u dresu crno-belih.

Nakon njegovo gola svi igrači, pa i sam Duljaj uleteli su na teren, dok je trener crno-belih skakao po celom terenu od sreće kao malo dete.

Poveo je Partizan u 21. minutu. Odličan posao odradio je Gajas Zahid, protutnjao pored Kovačevića, sa leve strane servirao loptu Saldanji, kojem je ostao lakši deo posla. Rutinski, zakucao je loptu iza leđa Filipovića za 1:0.

Branio je golman Čukaričkog sjajno do kraja poluvremena i tako je ostavio svoj tim u igri. Sve se preokrenulo u drugom poluvremenu, Partizan se povukao, a Čukarički napadao.

Dobre prilike imali su Nemanja Tošić i Sandej Adetunži, ispred kojeg se našao golman Aleksandar Jovanović i u prelomnim trenucima sačuvao mrežu netaknutom.

Ipak, Čukarički je izjednačio u 84. minutu pogotkom Igora Miladinovića. Usledila je neizvesna završnica, a pobedu crno-belima doneo je Mihajlo Ilić u šestom minutu nadoknade vremena.