Novi Pazar pobedio TSC

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u gostima ekipu Proletera sa 1:0, u utakmici 30. kola Superlige Srbije.

Pobedu Čukaričkom i sva tri boda doneo je Stefan Šapić u 92. minutu, posle kornera koji je izveo Marko Docić.

Ekipa s Banovog brda upisala je treću pobedu u nizu, ukupno 18. u šampionatu, i trenutno je treća na tabeli sa 61 bodom. Na drugoj strani, Proleter je osmi sa 42 boda.

Fudbaleri Spartaka pobedili su u Subotici ekipu Voždovca sa 3:0. Strelci za pobednički tim bili su Nemanja Tekijaški u 39, Nikola Srećković u 53. i Lazar Tufegdžić u 66. minutu.

Spartak je, posle 14. pobede u šampionatu, peti na tabeli sa 47 bodova, dok je Voždovac na 12. poziciji sa deset bodova manje.

Milan Bojović, iskusni napadač Mladosti iz Lučana, prestigao je Andriju Kaluđerovića na večnoj listi strelaca u srpskom fudbalu.

Lučanci su savladali kao gosti Mačvu u Šapcu sa 2:0, a 33-godišnji napadač je u 26. sa bele tačke i u 58. minutu stigao do brojke od 74 pogodaka u karijeri što je dva više u odnosu na napadača Rada.

Mladost je sada deveti tim lige sa 39 bodova, dok je Mačva pretposlednja sa 21 osvojenim bodom.

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su gostujući TSC sa 2:1, u utakmici 30. kola Super lige Srbije.

Strelci za domaćina bili su Bojica Nikčević u sedmom i Dušan Stoiljković u 72. minutu. Jedini gol za tim iz Bačke Topole postigao je Saša Tomanović u 76. minutu.

Posle nekompletnog kola, Pazar je 13. na tabeli sa 36 bodova, dok je TSC šesti sa 45 bodova.