Fudbaleri Novog Pazara pobedili su ekipu Mačve sa 4:0, u utakmici 24. kola Superlige Srbije.

Strelci za domaći tim u prvom poluvremenu bili su Abdulaj Sise u osmom, Petar Gigić u 10 i Almir Aganspahić u 33. minutu

Konačan rezultat postavio je mladi bek Crvene zvezde Uroš Blagojević u 59. minutu.

Novi Pazar je zadržao 14. poziciju na tabeli i sada ima 27 bodova, dok je Mačva i dalje na pretposlednjem, 19. mestu sa 17 bodova.

Pobedu na domaćem terenu upisala je i ekipa Radnika iz Surdulice koja je pobedila Javor rezultatom 2:0.

Čukarički je posle preokreta slavio na gostovanju Bački, a do sva tri boda je u finišu utakmice stigla i ekipa Spartaka koja je u Nišu savladala Radnički minimalnim rezultatom.

Spartaku je bodove, posle kiksa golmana Radničkog Kojića, obezbedio Japanac Noboru Šimura.

Utakmice Metalac – TSC i Zlatibor – Voždovac završene su bez golova, dok je Mladost iz Lučana slavila na Banjici protiv Rada minimalnim rezultatom.