Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena pobedili su Nicu sa 3:2, a strelac drugog pogotka bio je Aleksandar Dragović.

Nije tajna da je Crvena zvezda silno želela Dragovića u predstojećem prelaznom roku, ali on beleži sve bolje partije u Nemačkoj i neće ga tako lako pustiti.

Posle kornera, na asistenciju Amirija, Dragović je postigao efektan gol desnom nogom, što je donelo vođstvo u 32. minutu utakmice.

Bajer je pobedom „overio“ prolaz u nokaut fazu, održao se i u borbi za 1. mesto protiv Slavije iz Praga.

Ove ekipe imaju po 12 bodova, Bajer je domaćin Česima u poslednjem kolu u borbi za 1. mesto.

Dragović je nedavno dao važan gol i za pobedu nad Arminijom u Bundesligi, i to u 88. minutu za 2:1.

Uprava nemačkog kluba je već preko medija poslala signale da računa na Dragovića, a njegove reči svedoče da planira da ostane.

„Cilj nam je da osvojimo Ligu Evrope. Moramo da postavimo velike ciljeve, ako to ne učinimo onda ih nikad nećemo ni postići. Imamo dobar tim, nadam se da će nas i povrede zaobići, a onda je dosta toga moguće“, rekao je Dragović.