Monako je na svom terenu izgubio od Lensa sa 2:0, a na početku sezone "kneževi" nikako ne mogu da pronađu dobru formu.

Klub za koji nastupa naš Strahinja Pavlović ima samo bod nakon tri utakmice u francuskom šampionatu. Iako su protiv Lensa bili opasniji rival, nisu uspeli da naprave konkretnu šansu i da postignu gol.

Umesto toga Ganago je pogodio za goste u 51. minutu, a „hladan tuš“ je usledio i u nadoknadi vremena kada je precizan bio Banca za konačnih 2:0.

Strahinja Pavlović odigrao je svih 90 minuta za Monako, ali nije ponovio partiju iz poraza od Lorijena. Dobio je žuti karton pred kraj utakmice, a upravo njemu je Ganago pobegao kada je postigao pogodak.

Kao i Monako, ni aktuelni šampion Lil ne blista na početku sezone, čak šta više u ozbiljnoj su krizi. U ligi još uvek nemaju pobedu, a ovoga puta na tom putu isprečio im se Sent Etjen.

Burak Jilmaz je dao gol za Lil u 35. minutu, ali je Sou pred sam kraj utakmice pogodio za remi.