Fudbaleri Arsenala i Fulama odigrali su nerešeno 1:1, u meču 32. kola Premijer lige posle uzubduljive završnice, nakon čega su šanse Fulama za opstanak postale minimalne.

Arsenal je do prednosti mogao da dođe u 40. minutu, ali je gol Danija Sebaljosa poništen nakon gledanja VAR-a zbog ofsajd pozcije, u kojoj se našao Bukajo Saka.

Gosti su do prednosti došli golom sa penala Džoša Madža u 59. minutu, da bi bod Arsenalu doneo Edi Nketia u sedmom minutu nadoknade vremena.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je ceo meč proveo na klupi za rezerve i nije dobio ni minut u igri.

Na tabeli Premijer lige Arsenal je deveti sa 46 bodova, dok je Fulam na 18. mestu u zoni ispadanja, sa 27 bodova i sa sve manje šansi da izbori opstanak u elitnom rangu.