Mali gradski derbi Londona između Fulama i Kristal Palasa pripao je gostima sa "Selhurst parka". Fulam je doživeo i peti poraz ove sezone, ovog puta od 1:2 (0:1).

Bio je to ujedno i okršaj reprezentativaca Srbije, Aleksandra Mitrovića i Luke Milivojevića, a razlog za slavlje imao je bivši fudbaler Crvene zvezde.

I Mitrović i Milivojević odigrali su svih 90 minuta, ali nisu imali prilike da se upišu u strelce.

Kristal Palas je poveo u osmom minutu, Vilfred Zaha je sjajno proigrao Žaira Ridevalda, kojem nije bilo teško da plasira loptu u mrežu Fulama.

U drugom poluvremenu, ponovo je Zaha bio u glavnoj ulozi, ali ovog puta kao strelac.

Na odličan pas sa desne strane, reagovao je na pravi način, utrčao je pred gol i sproveo loptu u mrežu za 0:2.

U 88. minutu zbog grubog starta sa leđa, isključen je fudbaler Fulama Abubakar Kamara, ali tim Skota Parkera uspeo je da postigne gol u petom minutu nadoknade vremena.

Bio je to sjajan udarac Toma Karnija sa 22 metra, zaista neodbranjivo, ali nije bilo više vremena za Fulam da dođe do novog gola i eventualno izbegne poraz.