Fudbaleri Kristal Palasa i Brajtona odigrali su nerešeno 1:1, u šestom kolu engleske Premijer lige.

Vodeći gol za Kristal Palas postigao je Vilfred Zaha iz penala u drugom minutu nadoknade poluvremena, da bi izjednačenje Brajtonu doneo Nil Mopaj golom u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Srpski internacionalac Luka Milivojević odigrao je svih 90 minuta za Kristal Palas.

Kristal Palas je 15. sa šest bodova, dok je Brajton koji je ove sezone najveći hit Premijer lige zbog sjajnih partija na početku sezone šesti sa 13 poena.

U narednom kolu, Kristal Palas će dočekati Lester, dok će Brajton ugostiti Arsenal.

Brentford – Liverpul 3:3 (1:1)

(Pinok 27, Janelt 63, Visa 82 – Žota 31, Salah 54, Džouns 64)

Arsenal – Totenhem 3:1 (3:0)

(Smit Rouv 12, Obamejang 27, Saka 34 – Son 79)

Sautempton – Vulverhempton 0:1 (0:0)

(Himenes 61)

Gledajte Premijer ligu uz SBB i EON pakete

Utakmice Premijer lige mogu da gledaju svi SBB korisnici, na EON, TotalTV i D3 platformama, a mogu da se prate i ako niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže. Dakle, preko bilo kog interneta.