Meč je bio veoma dinamičan, ali je viđen samo jedan gol

Fudbaleri Frajburga pobedili su na svom terenu Bohum sa 1:0, u meču četvrtog kola nemačke Bundeslige.

Strelac jedinog gola na meču bio je Vinćenco Grifo u 48. minutu. Isti igrač je prethodno promašio penal, ali mu se lopta srećno odbila, pa nije imao težak posao da je ubaci u mrežu.

Srpski reprezentativac u dresu Bohuma, Erhan Mašović na terenu je proveo svih 90 minuta.

Imao je i Bohum svojih šansi, na meču je viđeno čak 43 udarca ka golu, ali je samo jedan završio iza leđa golmana.

Frajburg je zabeležio treću pobedu u prvenstvu i sa devet bodova zauzima drugo mesto na tabeli. Bohum je na poslednjoj, 18. poziciji sa sva četiri poraza.

U sledećem kolu Frajburg će gostovati Bajer Leverkuzenu, dok će Bohum dočekati Verder Bremen.