Očajna partija.

Fudbaleri Mančester junajteda su se obrukali nakon poraza od 3:1 od Reksama, člana četvrtog ranga engleskog fudbala u okviru priprema za narednu sezonu.

Trener Erik Ten Hag je izveo na teren u San Dijegu podmlađen tim, bez ijednog člana prve postave, ali ni to ne može da bude opravdanje za poraz od ekipe iz Velsa.

Reksam je inače u vlasništvu holivduskih glumaca Rajana Rejnoldsa i Roba Mekelenija i dobili su priliku da igraju protiv najjačih timova na svetu.

Reksam je poveo u 29. minutu preko Lija, a vođstvo je duplirao Hejden sedam minuta kasnije. Do kraja poluvremena smanjio je Hurado u šestom minutu nadoknade prvog dela.

Konačan rezultat postavio je Dalbi golom u 69. minutu. Meč je obeležila i teška povreda najboljeg strelca ekipe Reksama Pola Mjulina. On se sudario sa golmanom Nejtanom Bišopom i tom prilikom mu je stradalo plućno krilo.