Fudbaleri Intera i Atalante odigrali su u Milanu nerešeno 2:2, u utakmici šestog kola Serije A.

Inter je poveo u petom minutu golom Lautara Martinesa, a Atalanta je preokrenula golovima Ruslana Malinovskog u 30. i Rafaela Toloja u 38. minutu.

Milanska ekipa izjednačila je u 71. minutu golom Edina Džeka, a zatim je njegov saigrač Federiko Dimarko u 85. minutu promašio penal.

Fudbaler Atalante Roberto Pikoli postigao je gol u 88. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Obe ekipe prekinule su niz od po dve pobede i ostvarile su po drugi remi u ligi. Inter zauzima treće mesto na tabeli sa 14 bodova, Atalanta je peta sa 11 bodova.

Ranije danas Milan je kao gost pobedio Speciju sa 2:1.

Fudbaleri Đenoe i Verone odigrali su nerešeno 3:3.

Verona je povela u osmom minutu golom Đovanija Simeonea, a prednost je u 49. minutu udvostručio Antonin Barak. Đenoa je preokrenula u završnici utakmice.

Domeniko Krišito prvo je smanjio zaostatak u 77. minutu golom iz jedanaesterca, a tri minuta kasnije izjednačio je na 2:2. Vođstvo Đenoi doneo je Matija Destro pogotkom u 85. minutu, a konačan rezultat postavio je Nikola Kalinić u prvom minutu nadoknade.

Verona i Đenoa su poslednje dve utakmice odigrale nerešeno i zauzimaju 14. i 15. mesto sa po pet bodova.