Celu utakmicu možete pogledati na snimku ispod.

Fudbaleri Partizana izgubili su od Šturma iz Graca sa 2:1 nakon preokreta u poslednjem pripremnom meču.

Crno-beli su poveli već u sedmom minutu preko Nemanje Nikolića, ali je Šturm već do poluvremena izjednačio sa penala, a strelac je bio Janšer.

Početak drugog dela nije bio dobar za crno-bele, a Svetozar Marković je postigao autogol u 53. minutu za preokret.

Partizan je najbliži golu u drugom poluvremenu bio u 65. minutu kada je akciju Natha i Šehovića završio desni bek Marko Živković – snažnim udarcem u stativu.

Partizanu je ovo bila četvrta utakmica na pripremama i drugi poraz posle onog od Bohemijansa, dok je savladao ekipe Pesnice i Drave.

Crno-beli se uskoro vraćaju za Beograd, a u narednom periodu očekuje se još pojačanja u Humskoj.

Partizan – Šturm 1:2

(Nikolić 7 – Janšer 38, Marković a.g. 53)

PARTIZAN: Jovanović – Filipović, Marković, Ilić, Antić – Kanute, Belić – Trifunović, Pantić, Menig – Nikolić.

ŠTURM: Šerpen – Herlender, Vitrih, Gejhofer, Dante – Gornec Stanković, Demaku, Horvat, Sakarija – Janšer, Emehga.