Fudbaleri Lestera plasirali su se u osminu finala Lige konferencija, nakon što su u u gostima u revanš meču baraža pobedili Randers sa 3:1.

U prvom meču Lester je pobedio kod kuće sa 4:1, i ukupnim rezultatom 7:2 prošao dalje.

Strelci za Lester bili su Harvi Barns u drugom i Džejms Medison u 70. i 74. minutu. Gol za Randers postigao je Stefen Odi u 84. minutu.

U osminu finala se plasirao i Olimpik iz Marseja savladavši Karabag u gostima sa 3:0. Marsej je slavio i u prvom meču sa 3:1.

Golove za Marsej postigli su Papa Gaj u 12, Mateo Guenduzi u 77. i Konrad De La Fuente u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Meč je bio prekinut krajem prvog poluvremena na desetak minuta nakon što je domaći igrač Ibrahim Vađi postigao gol rukom. Pošto u Ligi konferencija nema VAR-a, rasprava na terenu je trajala desetak minuta nakon čega je sudija poništio gol.

Bodo Glimt je i u revanšu bio bolji od Seltika, pobedivši večeras na svom terenu sa 2:0. U prvom meču u Škotskoj Norvežani su pobedili sa 5:1.

Strelci za Bodo Glimt bili su Ola Solbaken u devetom i Hugo Vetlesen u 69. minutu.

Makabi i PSV su odigrali nerešeno 1:1, pa je PSV prošao u osminu finala zahvaljujući pobedi u prvom meču od 1:0.

Poveo je PSV golom Jorbe Vertesen u 85. minutu, da bi izjednačenje Makabiju doneo Enrik Saborit u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Žreb parova za osminu finala na programu je u petak, 25. februara u 13.00.