Fudblaeri PSŽ-a pobedili su Lion na svom terenu u okviru šestog kola prvenstva Francuske posle dramatične završnice rezultatom 2:1.

Posle prvog poluvremena bez golova, Lion je šokirao domaćina kada je Paketa u 54. minutu postigao gol za prednost svog tima.

Ipak, samo 12 minuta kasnije je Njmar doneo izjednačenje i nagovestio ubudljivu završnicu.

Maurisio Poketino je odlučio da u 76. minutu izvede iz igre Lea Mesija koji je ponovo odigrao loš mel, a an teren je poslao Ašrafa Hakimija.

Taj potez se nije svideo Argentincukoji je vidno nezadovoljan prošao pored Poketina i nije želeo da se rukuje sa njim.

Do kraja meča je domaćin uspeo da izbegne novi kiks, posle remija u Ligi šampiona i da preko Ikardija zadrži maksimalan učinak.