Fudbaleri Juventusa i Verone odigrali su nerešeno 1:1 u meču 24. kola italijanske Serije A, a zasluge za ovakav rezultat pripadaju i Darku Lazoviću.

Srpski internacionalac iz Verone bio je asistent kod gola svog tima kojim je izboren važan bod pred nastavak prvenstva.

Juventus je poveo u 49. minutu golom Kristijana Ronalda koji je nastavio da uvećava golgeterski saldo i rekord u zvaničnim mečevima za klubove.

Portugalcu je asistirao Federiko Kijeza, pa je „stara dama“ na stadionu Bentegodi bolje počela drugo poluvreme.

Međutim, remi Veroni obezbedio je češki fudbaler Antonjin Barak koji je bio precizan u 77. minutu.

Lazović se izdvojio na levom krilu, gde je dobio loptu i odatle je odapeo pred peterac za Baraka. Antonjin je bio najviši u skoku, uz to precizan i time je postavio konačan rezultat.

Juventus je sada na trećem mestu Serije A sa 46 bodova, dok je Verona na devetoj poziciji sa 35. Ispred Juvea su Milan sa 49 i Inter sa 53 boda, pa je sve manje šanse da torinski crno-beli odbrane titulu i jubilarni deseti put.