Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović bio je ljut posle poraza od Metalca u Superligi i rekao da neće da čestita ekipi iz Gornjeg Milanovca, navodeći "neke sporne situacije".

On je objasnio zašto nije želeo da ustane sa klupe posle poslednjeg sudijskog zvižduka i čestita rivalu.

„Nema šta da budem zadovoljan, neću da čestitam Metalcu na pobedi. Danas je ovo bilo… Ne smem da komentarišem ništa. Prvo poluvreme neke sporne situacije, sad ovo… Nema šta da komentarišem, zato nisam hteo da vodim utakmicu“, rekao je Lalatović posle utakmice u Novom Sadu.

Vojvodina je izgubila od Metalca sa 1:2 u Novom Sadu, u utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Metalac je poveo u 64. minutu golom Stefana Cvetkovića, a izjednačio je Nemanja Čović u 89. minutu. Pobedu Metalcu doneo je Prestiž Mbongu u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Ekipa iz Gornjeg Milanovca sada ima 11 pobeda i zauzima deveto mesto na tabeli sa 45 bodova. Vojvodina je pretrpela sedmi poraz i treća je na tabeli sa 66 bodova, bodom više od četvrtoplasiranog Čukaričkog.