Fudbaleri Milana savladali su Torino minimalnim rezultatom, 1:0, u meču 10. kola italijanske Serije A.

Milan je do pobede stigao zahvaljujući korneru koji je u 14. minutu izveo Rade Krunić, a Olivije Žiru bio na pravom mestu da loptu zakuca u mrežu za 1:0.

Fudbaleri Salernitane pobedili su na gostujućem terenu Veneciju sa 2:1 u utakmici 10. kola Serije A.

Venecija je povela golom Matije Aramua u 14. minutu, a izjednačio je Federiko Bonacoli u 61. na asistenciju Franka Riberija. Pobedu Salernitani doneo je Andrea Skjavone, pogotkom u petom minutu nadoknade vremena.

Venecija je od 67. minuta igrala sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Itan Ampadu.

Posle druge prvenstvene pobede Salernitana se popela na pretposlednje mesto na tabeli sa sedam bodova. Venecija je pretrpela šesti poraz i zauzima 16. mesto na tabeli sa osam bodova.

Fudbaleri Specije i Đenoe odigrali su večeras nerešeno 1:1.

Specija je povela u 66. minutu kada je autogol postigao Salvatore Sirigu. Bod gostujućoj ekipi doneo je Domeniko Krišito golom iz jedanaesterca u 86. minutu.

Specija je 17. na tabeli sa osam bodova, a Đenoa ima bod više na 18. mestu.