Fudbaleri Ajntarhta nastavili su sa odličnim igrama u Bundesligi nakon što su na svom terenu pobedili Keln u utakmici 21. kola Bundeslige.

Ekipa Adija Hitera upisala je petu pobedu na poslednjih šest mečeva u Bundesligi, a do trijumfa protiv popularnih „jarčeva“ stigli su golovima u drugom poluvremenu.

Andre Silva je na asistenciju Daičija Kamade u 57. minutu postigao svoj 18. gol u Bundesligi ove sezone, a pitanje pobednika rešeno je u 79. minutu.

Filip Kostić je izveo korner, a Obite Ndika bio najviši u skoku za konačnih 2:0.

Srpski reprezentativac upisao je svoju devetu asistenciju u Bundesligi, a na terenu je proveo svih 90 minuta.

Luka Jović igrao je u poslednjih 20 minuta kada je zamenio Đibrila Soa.

Ajntrah trenutno drži treće mesto sa 39 bodova, dok je Keln na 14. mestu i ima 21 osvojen bod.