Pet golova i preokret u sjajnom okršaju Kolubare i Čukaričkog.

Fudbaleri Kolubare pobedili su na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 3:2, u utakmici osmog kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u 27. minutu pogotkom Luke Adžića, ali je Kolubara do kraja prvog poluvremena preokrenula rezultat het-trikom hrvatskog fudbalera Anta Vukušića.

On je mrežu tima sa Banovog brda pogadjao u 29, 37. i trećem minutu sudijske nadoknade.

Čukarički je u 58. minutu smanjio na 3:2 golom Nikole Vujadinovića što je na kraju bio i konačan rezultat meča u Lazarevcu.

Kolubara je trenutno sedma na tabeli sa 12 bodova, dok je Čukarički šesti sa bodom više.

U narednom kolu, Kolubara će gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati Mladost.

Superliga Srbije, 8. kolo

Mladost L. – Voždovac 1:2 (0:0)

(Bojović 85 – Burmaz 66, Pantović 68)

Kolubara – Čukarički 3:2 (3:1)

(Vukušić 29, 37, 45+3 – Adžić 27, Vujadinović 58)

Crvena zvezda – Javor 4:1 (1:1)

(Ohi 16, Mitrović 74, Ben 78, Nikolić 90 – Marčić 30)

Radnički Niš – Napredak 3:2 (1:2)

(Marjanović 28, 55, Štulić 81 – Krstić 5, Bastajić 6)

Spartak Subotica – TSC Bačka Topola 0:0

BONUS VIDEO Koreografija navijača Crvene zvezde na utakmici protiv Makabija iz Haife