Novu sramotu doživela je fudbalska reprezentacija Kanade pošto je izgubila od selekcije Japana sa 4:1.

Na golu Kanađana bio je bivši golman Crvene zvezde Milan Borjan, koji je već dugo kapiten ove reprezentacije.

Imali su sreće Kanađani pošto je ovo bila samo prijateljska utakmica, Japanci su zabeležili čak 20 šuteva na gol, osam u okvir.

Ao Tanaka je postigao prvi gol nakon samo dva minuta, da bi Džonatan Dejvid promašio penal za izjednačenje 20 minuta kasnije.

Usledila je rekacija Japanaca i do kraja poluvremena su vodili sa 3:0, golovima Keita Nakamure i autogolom Alfonsa Dejvisa.

Asistenciju za treći gol je upisao bivši fudbaler Partizana Takuma Asano, koji je odigrao prilično dobar meč.

Tanaka je ponovo „probušio“ mrežu protivnika za 4:0 u 49. minutu, a konačan rezultat je postavio Džunior Hojlet u 89. minutu.