Katastrofa "crvenih đavola".

Fudbaleri Mančester junajteda poraženi su od Brajtona sa 4:0 u utakmici 36. kola engleske Premijer lige nakon katastrofalnog durgog poluvremena.

#related-news_0

Brajton je do prednosti stigao u 15. minutu golom Mozesa Kaiseda, i minimalnim rezultatom su otišli na pauzu.

Junajted je u tim trenucima još uvek bio u igri, da bi u periodu od 49. do 60. minuta doživeli pravu katastrofu. Prvo je Mark Kukurelja pas Leandra Trosarda pretvorio u 2:0, potom je Trosard po drugi put asistirao, a Paskal Gros povećao na 3:0, dok je nakon sat vremena igre i sam Trosard savršenu partiju zaokružio golom za ogromnih 4:0.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, pa je Junajted doživeo jedan od najtežih poraza u sezoni, dok je Brajton sigurno ušuškan u sredini tabele sa 47 bodova.

Nemanja Matić je na terenu proveo prvo poluvreme, pre nego što je ustupio mesto Edinsonu Kavaniju.