Slaviša Jokanović i njegov Šefild junajted doživeli su težak poraz u meču 3. kola engleskog Čempionšipa od Vest Bromvič Albiona rezultatom 4:0.

Nakon poraza od Birmingema 1:0, te remija sa Svonsijem bez golova, Jokanovićevi puleni su protiv VBA izašli na teren sa namerom da dođu do pozitivnog rezultata, ali su nakon sat vremena igre bili potučeni do nogu.

Robinson je otvorio seriju golova VBA u 26. minutu autogolom, da bi O’Šej u 48. duplirao prednost i najavio katastrofu.

U narednih deset minuta, Šefild je primio još dva gola – od Movata u 53. i Kaluma Robinsona u 58. minutu, pa je tako meč okončan ubedljivim porazom, a kako nisu uspeli da zatresu mrežu rivala, izabranici Slaviše Jokanovića su ostali jedina ekipa bez postignutog gola u Čempionšipu nakon tri kola, i zauzimaju 22. mesto, pošto se iza njih nalaze Forest i Preston, koji nisu uzeli nijedan bod od početka sezone.