Fudbaleri Kolubare poraženi su od Radničkog iz Niša sa 3:2, a najemotivniji momenat meča imao je Miloš Filipović, uz jedan potresan trenutak u kom je izbegnuta teška povreda.

Igrač Kolubare postigao je atraktivan gol za 2:2, koji je proslavio u suzama i pogledom ka nebu.

U 55. minutu zatresao je mrežu za drugo izjednačenje protiv Nišlija, koje su ipak i treći put povele.

To je bilo trijumfalno u 79. minutu golom iskusnog Nikole Vujadinovića, a u centru pažnje ostao je Filipović.

Nedavno preminuloj majci posvetio je pogodak, a meč je imao i jedan šokantan momenat – na svu sreću, izbegnuta je tragedija.

Japanac iz redova Radničkog, Rjohej Mićibući, posle intervencije golmana Kolubare, imao je priliku da ubaci loptu u mrežu, ali je uhvatio preveliki zalet.

Zakucao se glavom u stativu, velika je sreća u nesreći što je podmetnuo ruku i ublažio sam udarac u glavu.

BONUS VIDEO – Ivan Gudelj: Džaja me bolesnog zvao u Zvezdu, išao sam kod vračara da se lečim