Fudbaleri Verone izgubili su od Atalante sa 2:0, a akteri meča bili su i srpski igrači kao rezervisti.

Darko Lazović i Ivan Ilić nisu bili akteri od početka utakmice, Lazović je dobio šansu od starta 2. poluvremena kroz trostruku izmenu, dok je Ivan Ilić igrao tek od 79. minuta, umesto Baraka.

Atalanta je preko Malinovskog rešila pitanje pobednika, on je u 33. minutu dao gol iz penala, u 42. je asistirao Zapati za konačnih 0:2.

Verona je tako nastavila crni niz i vezala je treći poraz, zbog kog je na 9. mestu Serije A, posle duela sa Sasuolom i Milanom.

Sa druge strane, Atalanta je četvrta na tabeli, doduše uz dva meča više od Napolija.

Dragana Stojkovića, selektora Srbije, može da raduje što se njegovi novi aduti nisu preforsirali, na okupljanje će doći sa nešto manjom minutažom u poslednjem meču.