Utakmicu druge hrvatske fudbalske lige između Junaka i Solina koja je odigrana u Sinju obeležile su više nego zanimljive proslave golova.

Igrači širom sveta se trude da pogodak proslave na što kreativniji i zanimljiviji način, a Antonio Repić je, čini se, stvari digao na neki sasvim novi nivo.

Junak je vodio sa 1:0 kada je Repić već u 16. minutu ušao u igru usled povrede Karla Vodanovića, i bio je čovek preokreta. Učestvovao je u akciji za izjednačenje u 33. minutu, kada je strelac bio Valentino Vujinović, da bi četiri minuta kasnije i sam Repić pogodio gol, dok su do kraja susreta u još dva navrata igrači Solina pogodili mrežu rivala.

Dva od ta četiri gola ovaj fudbaler je proslavio simuliranjem seksualnog odnosa sa saigračima.

Trenutak proslave se nalazi na snimku ispod, na 1:04:00.

Doduše, radost zbog golova i ne iznenađuje, ako se uzme u obzir to da su pobedom obezbedili opstanak, dok će Junak naredne sezone igrati u trećoj ligi.