Denis Gejger
Denis Gejger; Foto: EPA-EFE/RONALD WITTEK

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su na svom terenu ekipu Štutgarta sa 2:1, u utakmici 24. kola Bundeslige. Meč je ostao u senci povrede Denisa Gejgera iz Hofenhajma koji je morao da bude iznet sa terena.

Vezista je pao na travu i uhvatio se za glavu, a ubrzo je postalo jasno da ne može da nastavi meč.

Morao je da bude iznet sa terena u 58. minutu, a u prvom poluvremenu ga je nenamerno laktom udario Marmuš.

Gosti su vodili od 58. minuta posle gola Vatarua Enda, da bi Hofenhajm u završnici preokrenuo golovima Kristofa Baumgartnera u 85. i 90. minutu.

Hofenhajm je na četvrtom mestu Bundeslige sa 40 bodova, dok je Štutgart na pretposlednjem, 17. mestu sa 19 bodova.

U sledećem kolu Hofenhajm gostuje Kelnu, a Štutgart dočekuje Borusiju Menhengladbah.