Bravo, majstore! Kakav gol Sergeja Milinković-Savića, u kakvom trenutku, na kakvoj utakmici - magija, za pobedu Srbije 2:1 nad Norveškom.

Srbija je povela u 81. minutu na gostovanju Norveškoj, pa je u 88. bilo 1:1 u polufinala baraža za Evropsko prvenstvo i otišlo se u produžetke.

Ispustili su „orlovi“ veliku, veliku šansu, ali… Očito je meč u Oslu bio „taj“ da Sergej Milinković-Savić pokaže i u nacionalnom timu svu magiju, koju pokazuje sezonama unazad u Laciju.

Fantastična akcija viđena je u 102. minutu u režiji fudbalera Srbije… Tadić je odigrao do Mitrovića, on je na desnoj strani izbacio Lazovića koji je vratio loptu do Tadića, „desetka“ Srbije pronašla je Sergeja i on je maestralno „bocnuo“ za drugo vođstvo.

I za konačnih 2:1, pa će Srbija igrati protiv reprezentacije Škotske 12. novembra u Beogradu za plasman na Evropsko prvenstvo.