Fudbalska reprezentacija Srbije je odigrala fenomenalan meč protiv Norveške u Oslu.

Srpski tim je imao više od igre tokom cele utakmice, nekoliko kolosalnih šansi, pogođenu stativu, promašen zicer, još gomilu, gomilu prilika da savlada protivnika…

Gol je stigao tek u 82. minutu, ali je usledilo i izjednačenje u 88, pa je utakmica otišla u produžetke.

Nije bilo lako komentatoru Gojku Andrijaševiću, u meču prenošenom na TV Nova S da mirno isprati sve promašaje i da bude svedok potencijalno nove katastrofe srpskog tima.

Ipak, i njemu, fudbalerima, stručnom štabu, celoj fudbalskoj Srbiji pao je kamen sa srca u 102. minutu.

Uz vapaj legendarnog komentatora…

„Mitrović, desno je Lazović, nova šansa za Lazovića, Lazović, sada prilika… Pa, dajte taj gol više! I na kraju Sergej Milinković-Savić, 2:1 za Srbiju!“, rekao je Andrijašević.