Fudbaleri Fulama iznenadili su Liverpul u meču 27. kola Premijer lige i pobedili su sa 1:0.

Liverpul se oprostio od titule ove sezone, posle obećavajućeg starta sezone, jer četa Jirgena Klopa već neko vreme ne može da se sastavi.

„Redsi“ su izgbuili golom Marija Lemine iz 45. minuta susreta na stadionu Enfild Roud.

Lemina je u finišu prvog poluvremena iskoristio neodlučnost i sporu reakciju Mohameda Salaha i oduzeo mu je loptu na ivici šesnaesterca.

Odatle je krenuo ka golu Liverpula i šutirao bez oklevanja u malu mrežu i pogodio je sam ugao za konačan rezultat.

Za Fulam je igrao Aleksandar Mitrović od 85. minuta kada je zamenio Kavaleira, nije uticao na rezultat, ali je dobio žuti karton u nadoknadi vremena.

Liverpul sada posle ovog poraza ima samo 43 boda na sedmom mestu Premijer lige, dok je Fulam i dalje u zoni ispadanja sa 26 bodova na 18. mestu.