Aleksandar Varjačić, mladoženja u kopačkama, Foto: Starsport

Fudbaler Radničkog iz Kragujevca Aleksandar Varjačić otišao je sa sopstvenog venčanja na utakmicu u Novom Sadu.

Radnički je gostovao na „Karađorđu“ ovog vikenda i poražen je sa 3:1, a Varjačić je stigao da odigra poslednjih pola sata tog meča.

Kako piše Sportski žurnal, on je došao direktno sa ceremonije venčanja sa izabranicom Milenom.

„Radnički je moj matični klub i najvećim delom je moja fudbalska karijera vezana za Kragujevčane. Nastojim uvek da pružimo najviše što mogu i ništa me ne može sprečiti u tome“, rekao je Varjačić, a prenosi Žurnal.

Aleksandar je u igru ušao u 60. minutu umesto Nemanje Dragutinovića.

Podsećamo, Radnički je u meču sa Vojvodinom poveo pogotkom Veljka Trifunovića u 34. minutu, Miljan Vukadinović i Veljko Simić su početkom drugog dela igre preokrenuli golovima u 48. i 52. minutu.

Konačan rezultat postavio je Nemanja Čović, golom sa „bele tačke“ u 69. minutu utakmice.

BONUS VIDEO: Dušan Tadić – gol i dve asistencije, Ajaks – PSV 5:0