Ekipa Redinga koju sa klupe predvodi Veljko Paunović poražena je od Vikomba rezultatom 1:0 u meču 32. kola engleskog Čempionšipa.

Da stvar bude još bolnija, Vikomb je preko 20 minuta imao igrača manje, ali su ipak uspeli da sačuvaju rezultat i stignu do tek pete pobede nakon 31 odigranog meča.

Reding se nalazi u očajnoj formi, pred ovaj meč su imali tri poraza na četiri utakmice, ali je postojala nada da bi protiv ubedljivo najgoreg tima lige mogli da prekinu tu seriju.

Umesto toga, Onjedinma je u 49. minutu zatresao mrežu Redinga. U 69. minutu Tafacoli je dobio crveni karton, a Reding sa penala mogao do poravnanja, ali je Žoao bio neprecizan.

Na kraju, ekipa Veljka Paunovića je doživela 11. poraz od početka sezone, ali je još uvek u igri za plej-of za plasman u Premijer ligu, pošto je peti sa dva boda više, uz meč više, od Bornmuta na šestoj, odnosno pet bodova više uz meč više od Kardifa na sedmoj poziciji.